Penzion Kojetin Western Steak House

Penzion Western Steak House ubytovanie KojetinUbytovanie penzion Western Steak House Kojetín:
Štýlová reštaurácia s výbornou kuchyňou a ubytovanie za dobré ceny v novo zrekonštruovanom Měšťanskom dome v Kojetíne, neďaleko malebnej Kromeríže, Prostejova, Prerova, Chropyne a Tovačova to je ideálne miesto pre Váš oddych i firemné stretnutia.

Penzion Western Steak House Kojetín ubytovanie:
V poschodí budovy je pripravené ubytovanie v 8 dvoch až šestipostelových izbách prevažne vybavených vlastným zariadením (sprcha, umývadlo, WC). Môžete si dohodnúť aj prenájom izieb v priľahlej ubytovni vo dvore, vhodné najmä pre ubytovanie sezónnych pracovníkov. Celková ubytovacia kapacita je až 50 hostí.

Kojetín penzión ubytovanie Western Steak House Reštaurácia:
Reštaurácia sa skladá z fajčiarskej a nefajčiarskej časti. Fajčiarsky saloon ponúka 26 miest na sedenie vrátane 4 netradičných posedov u baru. Nefajčiarský saloon je vhodný pre rodinné oslavy a sviatočné obedy s deťmi. V nefajčiarske časti jest 24 miest na sedenie, v prípade objednávky bujarého veselia rôznych spoločenských príležitostí (recepcie, promócie, svadobné hostiny, atď) je možné zvýšiť kapacitu až na 30 miest. V prípade, že požadujete rezerváciu celého Restaurantu, potom je možné zorganizovať akciu pre 56 ľudí. V letných mesiacoch je k dispozícii príjemné posedenie na letnej záhradke s možnosťou hry detí na záhrade.

Dovolenka Kojetín penzión Western Steak House Stredná Haná aktivity:
Bowling city - bowling, squosh, šípky, stolný futbal, herňa atď len pár krokov od WESTERN Steak House. Možnosti športového a rekreačného vyžitia v Kojetíne - Sokolovna telocvičňa. Areál Sokolské záhrady - vonkajšie kurty - dva volejbalové a tri tenisové, tréningová tenisová stena atď. Herňa stolného tenisu v Kuzníkovej ulici, slúži aj verejnosti. Futbalový štadión TJ Slavoj Kojetín v ulici Závodí - trávnaté ihrisko s oválnou bežeckou dráhou, šatne, sociálne zariadenia a tribúna pre divákov, bufet. Lodenice u sútoku Moravy a Mlýnského náhonu. Bikrosový areál v ulici Závodí - terénne upravená dráha, využívaná pre tréning a preteky organizované v Kojetíne. Letné kúpalisko s troma bazénmi.

Western Steak House penzión a reštaurácia Kojetín - zaujímavosť:
V meste Kojetín je pravdepodobne najstaršia dochovaná synagóga v Českej republike. Pochádza už z 15. storočia. V jej blízkosti stojí rabínský dom a za pozretie stojí aj židovský cintorín z polovice 16. storočia, na ktorom sa posledný pohreb uskutočnil v roku 1942. S históriou židovskej kultúry sa môžete zoznámiť v miniexpozícii, ktorú pripravilo Mestské kultúrne stredisko v Kojetíne v tzv Židovskom kútiku v budove vzdelávacieho a informačného centra na Masarykovom námestí.
Penzion Kojetin Western Steak House - Služba na recepcii je 24 hodínPenzion Kojetin Western Steak House - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Kojetin Western Steak House - k dispozícii letná terasaPenzion Kojetin Western Steak House - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Kojetin Western Steak House - hotel má reštauráciuPenzion Kojetin Western Steak House - hotel má vináreňPenzion Kojetin Western Steak House - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Kojetin Western Steak House - Izby s vlastnou toaletouPenzion Kojetin Western Steak House - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky:

Penzion Western Steak House ubytovanie Kojetin Aktuálne počasie: Čiastočne oblačno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 3 °C
Nočná tepl.: -4 °C
Vietor: 16 m/s

Adresa: Penzion Western Steak House Kromerizska 842 Kojetin 75201 Czech Republic

E-mail: Penzion-Kojetin-Western-Steak-House@cz-hotel.eu